15 luty 2021 R.

Zwinny Rzeszów

Zwinny Rzeszów

Zwinny Rzeszów to nasza nowa inicjatywa skierowana do mieszkańców Rzeszowa i popularyzująca przesiadanie się z samochodów osobowych na lekkie pojazdy elektryczne: hulajnogi, skutery lub rowery elektryczne. 

Wstęp: w Rzeszowie wciąż zbyt duża liczba osób korzysta z prywatnego samochodu jako głównego środka transportu czego efektem są korki i zanieczyszczenie powietrza. Oczywiście nie każdy kierowca i nie każdego dnia może zreygnować z użytkowania samochodu w mieście. Nie taki jest cel tej akcji. Jej celem jest przekonać jak najwięcej kierowców do dokonania swoistej przesiadki na próbę.

W ramach inicjatywy Zwinny Rzeszów w okresie 15 marca - 30 czerwca 2021 Electricall udostępni uczestnikom akcji możliwość korzystania ze sprzętu w postaci: hulajnogi elektrycznej, skutera elektrycznego lub roweru elektrycznego. Przy spełnienieu warunków uczestnictwa sprzęt zostanie udostępniony nieodpłatnie na 7 dni. Przy braku spełnienia wszystkich warunków uczestnictwa będzie wciąż możliwe odpłatne wypożyczenie sprzętu na preferencyjnych warunkach - rabat -50% od ceny cennikowej.

Aby wziąć udział w akcji i skorzystać z przywilejów przewidzianych dla uczestników wystarczy wypełnić krótką ankietę (2 min): ankieta

Każdy uczestnik, który wypełnił powyższą ankietę będzie uprawniony do skorzystania z -50% rabatu na wypożyczenie sprzętu w okresie 15 marca - 30 czerwca 2021.

Dodatkowo, każda osoba, która używa obecnie samochodu osobowego jako głównego środka przemieszczania się po mieście - otrzyma od nas propozycję bezpłatnego wynajmu sprzętu Electricall na okres do 7 dni. Warunkiem skorzytania z tej propozycji będzie:
- wypełnienie drugiej ankiety, przewidzianej wyłącznie dla kierowców
- deklaracja chęci "odstawienia" samochodu w okresie wypożyczenia sprzętu Electricall

Zgłoszenie do akcji poprzez wypełnienie ankiety. Już wkrótce wiecej szczegółów...

 

 

przelewy24