19 lipiec 2018 R.

Wypróbuj zanim kupisz

Wypróbuj zanim kupisz

Wybór modelu hulajnogi dobrze dopasowanego do Twoich potrzeb może stanowić wyzwanie. Można wybierać na podstawie opisów, specyfikacji i opinii użytkowników - ale dla mieszkańców Rzeszowa i okolic mamy ciekawszą propozycję.

Możesz za niewielką opłatą wypożyczyć sobie wybrany model na kilka dni, pojeździć nim i osobiście przetestować jak sprawdza się w praktyce. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na zakup, otrzymasz zwrot 100% kosztów poniesionych na wypożyczenie. 

Brzmi zachęcająco? Oto szczegóły naszej oferty:


Oferta "Wypróbuj zanim kupisz"

1. Wypożycz wybrany model aktualnie dostępny w ofercie "Wypróbuj zanim kupisz"

2. Udostępniamy Ci hulajnogę elektryczną gotową do jazdy, w pełni naładowaną, wraz z ładowarką do samodzielnego doładowywania w trakcie użytkowania.

3. Testuj hulajnogę przez 1-3 dni by się, przekonać czy w praktyce spełnia Twoje oczekiwania jako środek transportu po mieście. 

4. Jeśli po przetestowaniu, w ciągu 14 dni zdecydujesz się na zakup , cała kwota zapłacona za wynajem zostanie odliczona od ceny zakupu.


Odwiedź nasz salon sprzedaży w Rzeszowie lub zadzwoń aby zarezerwować wybrany przez Ciebie model i umówić się na odbiór sprzętu  -  tel 518 981 004 (pn-sb 10:00-21:00)